Kampoppsett

Postet av Gloppen Handballklubb den 23. Okt 2013

Skuleturnering 2013
Kampoppsett laurdag 26.oktober
Bane 1
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
10:00 1 4 1 Sandane 1 Sandane 4  
10:20 5 5 1 Breim 1 Sandane 2  
10:40 9 4 1 Sandane 4 Breim 2  
11:00 13         Utgår
11:20 17 4 1 Breim 2 Sandane 1  
11:40 21         Utgår
12:00 25 4 Semifinale Vinner P1 Vinner P2  
12:20 26 5 1 Sandane 3 Sandane 2  
12:40 28 4 3 Sandane 3 Breim 3  
13:00 30 5 1 Breim 1 Sandane 3  
13:20 32 4 Semifinale Vinner P3 Vinner P4  
13:40 33 5 Semifinale Vinner P1 Nr 2 i P2  
14:00 35 4 Finale Vinner K 25 Vinner K 32  
14:30 37 5 Finale Vinner K 33 Vinner K 34  
             
Alle kampar varer i 1x15minutt.  Laga må vere klare ved bana 5 min før kampstart.
Bronsefinale og finalar varer i 2x10 minutt
Bane 2
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
10:00 2 4 2 Sandane 2 Breim 1  
10:20 6 5 1 Nordstranda Sandane 3  
10:40 10 4 2 Breim 1 Nordstra. 3  
11:00 14 5 1 Sandane 2 Nordstranda  
11:20 18 4 2 Nordstra. 3 Sandane 2  
11:40 22 5 1 Breim 1 Nordstranda  
12:00 26 4 3 Nordstra. 1 Sandane 3  
12:20 27         Utgår
12:40 29 4 3 Sandane 6 Nordstranda  
13:00 31         Utgår
13:20            
13:40 34 5 Semifinale Vinner P2 Nr 2 i P1  
14:00 36 4 Bronsefinale Taper K 25 Taper K 32  
14:30 38 5 Bronsefinale Taper K 33 Taper K 34  
             
Alle kampar varer i 1x15minutt.  Laga må vere klare ved bana 5 min før kampstart.
Bronsefinale og finalar varer i 2x10 minutt
Skuleturnering 2013
Kampoppsett laurdag 26.oktober
Bane 3
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
10:00 3 4 3 Sandane 3 Sandane 6  
10:20 7 5 2 Breim 2 Sandane 1  
10:40 11 4 3 Breim 3 Nordtsr. 1  
11:00 15 5 2 Sandane 1 Sandane 5  
11:20 19 4 3 Sandane 6 Breim 3  
11:40 23 5 2 Sandane 5 Breim 2  
12:00            
12:20            
12:40            
13:00            
13:20            
             
Alle kampar varer i 1x15minutt.  Laga må vere klare ved bana 5 min før kampstart.
Bronsefinale og finalar varer i 2x10 minutt
Bane 4
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
10:00 4 4 4 Breim 4 Sandane 5  
10:20 8 5 2 Sandane 5 Sandane 4  
10:40 12 4 4 Sandane 5 Nordstra. 2  
11:00 16 5 2 Sandane 4 Breim 2  
11:20 20 4 4 Nordstra. 2 Breim 4  
11:40 24 5 2 Sandane 1 Sandane 4  
12:00            
12:20            
12:40            
13:00            
Alle kampar varer i 1x15minutt.  Laga må vere klare ved bana 5 min før kampstart.
Bronsefinale og finalar varer i 2x10 minutt
Skuleturnering 2013
Kampoppsett laurdag 26.oktober
Bane 1 Stor
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
12:20 39 7   Sandane 1 Sandane 2  
12:40 41 7   Sandane 3 Breim 1  
13:00 43         Utgår
13:20 45 7   Sandane 2 Sandane 3  
13:40 47         Utgår
14:00 49 7   Sandane 1 Sandane 3  
14:20 51 7   Sandane 2 Breim 1  
14:40 53 6 Semifinale Vinner P1 Nr 2  P2  
15:00 55 7   Sandane 1 Breim 1  
15:20 57 6 Finale Vinner K 53 Vinner K 54  
15:50 59 7 Semifinale Nr 1 Nr 4  
16:10 61 7 Finale Vinner K 59 Vinner K 60  
             
             
             
             
             
             
             
Bane 2 Stor
Klokka Kampnr: Klasse Pulje Heimelag Bortelag Resultat
12:20 40 6 1 Nordstranda Sandane 1  
12:40 42 6 2 Nordstra. 2 Sandane 2  
13:00 44 6 1 Breim 2 Nordstranda  
13:20 46 6 2 Sandane 2 Breim 1  
13:40 48 6 1 Sandane 1 Breim 2  
14:00 50 6 2 Breim 1 Nordstra. 2  
14:20 52         Utgår
14:40 54 6 Semifinale Vinner P 2 Nr 2  P1  
15:00 56         Utgår
15:20 58 6 Bronsefinale Taper K 53 Taper K 54  
15:50 60 7 Semifinale Nr 2 Nr 3  
16:10 62 7 Bronsefinale Taper K 59 Taper K 60  
             
Alle kampar varer i 1x15minutt.  Laga må vere klare ved bana 5 min før kampstart.
Bronsefinale og finalar varer i 2x10 minutt



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline