Heimekampar haust 13

Postet av Gloppen Handballklubb den 4. Sep 2013

Oppgåvefordeling i samband med heimekampar i GHK haust 2013.
Vi har sett opp namn på den ansvarlege på vedlagt skjema.Om ein ikkje har høve til å møte, 
er ein sjølv ansvarleg for å finne ein eigna stedfortredar. Meld då ifrå til den ansvarlege frå styret. ( Ein møter i god tid før kampen tek til ).
Trykk på tidspkt Trykk på aktuel kampnr. Trykk på bane Trykk på lag Trykk på lag ARRANGEMENTSANSVARLEG  SEKRETARIAT
og få kampinfo og få terminliste  og få  og få og få  har ansvar for billettar TIDTAKAR-SEKRETÆR, heng opp og ta ned reklamesegl.
og kamprapport og resultater anleggsinfo. lagsinfo. lagsinfo. og ringer dei i sekretariatet.  Rydder etter kampen.
Tid Kampnr Bane Hjemmelag Bortelag
SØNDAG 22.09.2013
1750 56J16A4052 Firdahallen Gloppen Sogndal 2 Torill Rygg Eide  (90932738) Vidar Eide    Inge Bent Arnestad 
SØNDAG 29.09.2013
1345 56M03A1027 Firdahallen Gloppen Norrøna Lars Ulvestad  (91745787) Odd Flatjord     Magne Devik
TIRSDAG 15.10.2013 Eli Reed Lote  (48030112)
1900 56K04A2003 Firdahallen Gloppen 2 Florø Åse Margrete Seime  (97189779) Ole Johnny Djupegot   Solgunn Myklebust
SØNDAG 27.10.2013
1130 56J13A5072 Firdahallen Sandane Florø Bjørn Kåre Eikenes  (95133343) Anne Britt Henden        Karianne Slagstad
1300 56K0301054 Firdahallen Gloppen Stryn
1415 56J13A5032 Firdahallen Sandane Florø 2
1545 56M03A1052 Firdahallen Gloppen Stryn  Tom Wilke   Torbjørn Sælen  
LØRDAG 02.11.2013
1500 56K0301005 Firdahallen Gloppen Stord 2 Jon Inge Sørland  (91360534)   Anne N. Andenæs  (97782544) Ernfred Øygard     Audun Mundal
1645 56M03A1040 Firdahallen Gloppen Gneist
MANDAG 25.11.2013 Eli Reed Lote  (48030112) Olaf Henden    Øyvind Hervik
2000 56J16A4093 Firdahallen Gloppen Førde Åse Margrete Seime  (97189779)
SØNDAG 01.12.2013
1735 56K04A2023 Firdahallen Gloppen 2 Florø Lars Ulvestad  (91745787) Norunn Sunde    Liv Djupegot
LØRDAG 07.12.2013
1110 56J16A4084 Firdahallen Gloppen Florø Eli Reed Lote  (48030112) Jørn Lothe   Beate Kornberg
1215 56G16A2015 Firdahallen Gloppen Florø
1320 56J16A4034 Firdahallen Gloppen Florø 2
LØRDAG 14.12.2013
1130 56G14B3072 Firdahallen Breimsbygda Førde 2 Torill Rygg Eide  (90932738) Kjersti Nyhagen Hole   Kjell Jacobsen
1225 56J16A4010 Firdahallen Gloppen Eid
1330 56G14B3034 Firdahallen Sandane 2 Førde 2
1500 56K0301014 Firdahallen Gloppen Dale Anne N. Andenæs  (97782544) Odd Flatjord    Per Andenes
1645 56M03A1066 Firdahallen Gloppen Sotra 2
SØNDAG 15.12.2013
1645 56G16A2044 Firdahallen Gloppen Syril Åse Margrete Seime  (97189779) Turid Hansen Torvanger    Bjarte Gangeskar
LØRDAG 01.02.2014
1530 56M03A1008 Trivselshagen 1 Gloppen Eid
LØRDAG 01.03.2014
1300 56M03A1059 Trivselshagen 1 Gloppen BSI
SØNDAG 16.03.2014 Reserve:
1500 56M03A1020 Trivselshagen 1 Gloppen Bjørnar 2 Edvard Kvernevik
SØNDAG 30.03.2014 Eirunn Arnestad
1300 56M03A1034 Trivselshagen 1 Gloppen Kjøkkelvik 2 Per Ståle Husevåg
Nils Egil Moritsgård
Inge Eikenes
Marit Reikvam Hansen



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline